Ostatní informace

Mapy

Mapy
Turistická mapa www.mapy.cz (kontrola odkazu 1.1.2016) Mapa maps.google.cz (kontrola odkazu 1.1.2016) Historická mapa 1836-52 www.mapy.cz (kontrola odkazu 1.1.2016) Nahlížení do katastru nemovitostí (kontrola odkazu 1.1.2016; přehledová mapa ČR, je potřeba...

—————


Prezentace

Pamětní kniha obce Heřmanov

Pamětní kniha obce Heřmanov
z 19. do 20. století...   výběr a překlad z německého originálu. velikost A5, cca 150 stran.   Vydáno 2016, křest o Svatováclavské pouti  

—————

Pamětní mince

Pamětní mince
K příležitosti svatováclavské pouti nechala obec vytvořit raznici pro ruční ražbu pamětních mincí.  Z jedné strany je znak obce a názvy jednotlivých částí obce.  Z druhé strany Svatý Václav na koni a text "Svatý Václave, nedej zahynout nám, ni budoucím".

—————

Samolepka se znakem obce

Samolepka se znakem obce
Jedna z "drobností", která může být pro obyvatele nebo návštěvníky obce zajímavá

—————

Pohlednice obce

Pohlednice obce
Pohlednice obce byly opět vydány u příležitosti svatováclavské pouti. Jsou vydány dvě pohlednice. Jedna s tématem pouti, druhá k obci jako takové.  

—————

DVD z akcí roku 2015

Obec Heřmanov nechala v průběhu roku natočit reportáže z hlavních akcí v obci roku 2015.

—————

Informace k encyklopedii obcí

V roce 2012 vyšlo první vydání, v roce 2016 vychází nové aktualizované vydání "Encyklopedie Ústecného kraje".  Encyklopedii vydává vydavatelství Proxima Bohemia. Výtisk je k nahlédnutí (zapůjčení) na obecním úřadě.  

—————